Hajóbérlés a Tisza-tavon a Kapitány Hajós Iskolában!

Iskolánk volt és jelenlegi tanulói a Kapitány Hajósklub tagjai 2017-ben egységesen 25%-os kedvezménnyel bérelhetik hajóinkat.

Motorcsónak bérlés:

Motoros sporthajó – Neptun III
Legnagyobb hosszúsága: 4.65 m
Legnagyobb szélessége: 1.85 m
Legnagyobb merülése: 0.35 m
Fixpont magassága: 0.85 m
Vízkiszorítása: 0.18 t
Befogadóképesség: 4 fő

A hajótípust eredetileg főként az orosz folyami parti őrség használta, azonban az évek során fokozatosan kezdett elterjedni a széleskörű szabadidős felhasználása is. Túra-, horgász-, vagy sporthajóként egyaránt kitűnően használható.
A könnyű kezelhetőségének és stabilitásának köszönhetően kezdő hajósok számára is tökéletes választás. Mi egy 65 Le-s Mercury külmotorral szereltük fel hajónkat, ami a kitűnő súly/LE aránynak köszönhetően garantálja, hogy felejthetetlen élmény legyen a hajózás.

A hajó kapitány nélkül is bérelhető azonban kedvtelési kisgéphajóvezetői engedély szükséges hozzá. Az összes előírás szerinti kötelező felszerelést tartalmazza.

Árak – motoros

1 hétköznap (h-cs): 20.000 Ft
1 hétvégi nap (p-v): 25.000 Ft
Egész hétvége (p-sz-v): 60.000 Ft
Egész hét (h-v): 100.000 Ft

A bérleti díj az üzemanyagot nem tartalmazza!
Kaució: 40.000 Ft
Kötelező takarítási díj: 2.000 Ft/alkalom

Vitorlás hajó bérlés:

Vitorlás kishajó – Lanaverre Menhir
Legnagyobb hosszúsága: 4.75 m
Legnagyobb szélessége: 1.92 m
Legnagyobb merülése: 0.3-0.85 m
Vízkiszorítása: 0.28 t
Vitorla felület: 12.17 m2
Befogadóképesség: 6 fő
Segédmotor: 5 LE – Mercury négyütemű külmotor

A Menhir egy könnyű, csaknem 16 láb hosszú kabinos, schwertes vitorlás kishajó. A kabinjának köszönhetően két ember akár alhat is benne de mi elsősorban nappali vitorlázásra ajánljuk, estére érdemes visszatérni valamelyik kikötőbe. A hajó alap sloop vitorlázattal és frakcionált rudazattal rendelkezik. Haladók számára spinakkert is tudunk biztosítani felár nélkül.

Könnyen kezelhető, jól vitorlázható 6 személyes kishajó, ami 2-4 fő számára igazán kényelmes. Szélcsend esetén sem kell lemondanunk a hajózásról hiszen a rajta lévő korszerű, alacsony fogyasztású csendes külmotor segítségével akár rövidebb túrákat is megtehetünk.

A hajó kapitány nélkül is bérelhető azonban kedvtelési vitorlás kishajóvezetői engedély és alapvető vitorlázás tudás szükséges hozzá. Az összes előírás szerinti kötelező felszerelést tartalmazza.

Árak – vitorlás

1 hétköznap (h-cs): 15.000 Ft
1 hétvégi nap (p-v): 20.000 Ft
Egész hétvége (p-sz-v): 45.000 Ft
Egész hét (h-v): 70.000 Ft

A bérleti díj az üzemanyagot nem tartalmazza!
Kaució: 40.000 Ft
Kötelező takarítási díj: 2.000 Ft/alkalom